Administrativní budova na prodej, 2 311 m2, Karlovy Vary

Předmětná nemovitost, které je označena jako nemovitá kulturní památka, se nachází v centru města Karlovy Vary v blízkosti hlavního průjezdu městem.

 

Nemovitost v nedávné minulosti sloužila ke komerčním účelům, ovšem po rekonstrukci se dá využít například jako bytový dům.

V sousedství se nachází například Jan Becher muzeum, prostory magistrátu města a krajského soudu. U budovy muzea začíná hlavní nákupní třída T. G. Masaryka, kterou je možné projít až na kolonádu.

Výborná dostupnost objektu je dále podpořena v těsném sousedství umístěným vlakovým a autobusovým nádražím. V této oblasti je plánován velký developerský projekt společnosti Lordship zahrnující rezidenční i komerční prostory. V okolí objektu je dostatek parkovacích stání, která jsou ovšem zpoplatněna. Hlavní parkovací možnosti nabízí velké podzemní parkoviště, které je zbudováno pod náměstím Dr. Milady Horákové.

Městská hromadná doprava se nachází také v blízkém okolí objektu: zastávka Dolní nádraží (bus 5,10) a Nám. Dr. Horákové (bus 2, 4, 6 a 10).

V okolí je zajištěna veškerá občanská vybavenost (pošta, restaurace, obchody, apod.)

Objekt má pět nadzemními podlaží, jedno podzemní podlaží a nevyužívaný půdní prostor.

Objekt disponuje jedním centrálním schodištěm, ve kterém byl zbudován osobní výtah. Dále je v objektu schodiště, které obsluhuje bývalé klientské prostory a vede pouze z přízemí do 1. patra. V objektu se nachází i nákladní výtah.

Nosná konstrukce objektu je tvořena cihlovým zdivem. Příčky jsou také cihlové, kombinované v určitých místech s luxfery, sloužícími k prosvětlení chodeb. Střecha je sedlová, pokryta pozinkovanými plechy. Podlahy jsou kryty podle využití místnosti dlažbou, PVC či koberci. Nemovitost je napojena na vodovodní, kanalizační a elektrickou přípojku. Vytápění je zajištěno výměníkovou stanicí z místní teplárny.

Třída energetické náročnosti budovy: G 

Celková plocha budovy 2.311 m2

Celková plocha pozemku 728 m2 / zastavěná plocha a nádvoříMáte – li zájem o další informace a prohlídku nemovitosti, kontaktujte naší společnost.
MAGNET REALIT s.r.o.
Mob: 725 632 529
E.mail: info@firmamagnet.cz

CzechEnglishRussian