Rezidence Moser Karlovy Vary – Prodej bytů 2 +kk a 3+kk, 44 až 120 m2.

Naše společnost Magnet Realit vám nabízí k prodeji bytové jednotky v rezidenčním komplexu Moser v Karlových Varech.

Bytový komplex Rezidence Moser nabízí celkem 109 bytů s dispozičním uspořádáním – 2+kk a 3+kk s užitnou plochou od 44 do 120 m2.

 

Součástí obytného komplexu o šesti nadzemních podlažích je privátní bazén, wellness centrum, relaxační koutek a různé druhy saun. K dispozici je připraveno dostatek krytých i venkovních parkovacích stání.

Některé z bytů disponují balkonem nebo lodžií. Nechybí ani venkovní dětské hřiště s parkovou úpravou, která zajišťuje příjemné prostředí zejména v letních měsících. Samozřejmostí uzavřeného rezidenčního areálu je recepce s 24 hodinovou službou. Kamerovým systémem je zajištěn celý areál, aby poskytl majitelům bytů maximální bezpečí. Z podzemních garáží se rezidenti pohodlně vyvezou výtahem od zaparkovaného vozu až ke dveřím bytu.

Nová bytová zástavba splňuje všechny požadavky na kvalitní a moderní bydlení. Má výbornou občanskou vybavenost (školy, školky, zdravotní péče), dobrou dopravní dostupnost a je zasazena do klidného prostředí v těsném sousedství přírody a řeky. Výhodou je blízké nákupní centrum Varyáda a Kaufland. Na dosah je i možnost aktivního sportovního a rekreačního využití  – karlovarské dostihové závodiště pro milovníky koní, golfový areál, víceúčelová sportovní hala KV Arena.

Dva ze vzorových bytů jsou vám k dispozici na prohlídku. S hypotékou na financování koupi bytu vám rádi bezplatně poradíme a doporučíme ty nejlepší odborníky na trhu.


Cena:

43.000,- Kč za m2

Typ:

Prodej

Vlastnictví:

Osobní

Podkategorie:

Byty 2 + kk a 3 + kk

Město:

Karlovy Vary

Ulice:

Chebská

Stav objektu:

Velmi dobrý

Výtah:

ANO

Energetická náročnost budovy:

G

Stavba:

Cihlová

6

Balkón:

ANO

Bezbariérový:

ANO

Sklep:

NE

Terasa:

NE

Garáž:

Podzemí stání

Parkování:

ANO

Lodžie

ANO

Elektřina:

230V

Topení:

Ústřední dálkové

Telekomunikace:

Telefon , Internet , Satelit , Kabelové rozvodyMáte – li zájem o další informace a prohlídku nemovitosti, kontaktujte naší společnost.

MAGNET REALIT s.r.o.
Mob: 725 632 529
E.mail: info@firmamagnet.cz


 

CzechEnglishRussian