Rezidence Triplex Karlovy Vary – Luxusní byty na prodej, 54 až 165 m2.

Naše společnost Magnet Realit vám nabízí k prodeji luxusní byty v Rezidenci Triplex, která byla oceněna cenou Grand Prix architektů. Domy jsou umístěny na rohu ulic – Na Vyhlídce a Pražská v Karlových Varech.

 

Komplex 3 bytových domů nabízí svým budoucím majitelům luxusní bydlení v oblíbené lokalitě s jedinečným výhledem na Karlovy Vary, jejíž devizou je snadná dosažitelnost lázeňské a obchodně správní části města.

V objektu Rezidence Triplex je vybudováno celkem 49 luxusních bytů včetně několika velkometrážních apartmánů typu Penthouse. Užitná plocha bytů je od 54 do 165 m2. Střecha domů je koncipována jako rozměrná terasa. Ve dvou podzemních patrech mohou majitelé bytů využít 57 parkovacích stání.

Zmíněné apartmány navíc doplňují prostorné terasy s jedinečným výhledem na Karlovy Vary o výměře 70 117 m2. Ke každému bytu či apartmánu náleží garážové stání a sklep.


Cena:

54.500,- Kč za m2

Typ:

Prodej

Vlastnictví:

Osobní

Podkategorie:

Atypický

Město:

Karlovy Vary

Ulice:

Pražská silnice

Užitná plocha:

Od 54 do 165 m2

Stav objektu:

Velmi dobrá

Výtah:

ANO

Energetická náročnost budovy:

G

Stavba:

Montovaná

Patro:

4

Balkón:

ANO

Bezbariérový:

ANO

Sklep:

ANO

Terasa:

ANO

Garáž:

Podzemní stání

Parkování:

ANO

Lodžie:

NE

Plyn:

Plynovod

Elektřina:

230V

Topení:

Ústřední dálkové

Telekomunikace:

Telefon , Internet , Satelit , Kabelové rozvodyMáte – li zájem o další informace a prohlídku nemovitosti, kontaktujte naší společnost.

MAGNET REALIT s.r.o.
Mob: 725 632 529
E.mail: info@firmamagnet.cz


 

CzechEnglishRussian