Lukrativní pozemky ke komerční výstavbě, Karlovy Vary – Dvory

Naše společnost Magnet realit s.r.o. Vám nabízí k prodeji nebo pronájmu lukrativní pozemky v Karlových Varech městské části Dvory, určené ke komerční výstavbě. 

Lokalita:
Pozemky se nachází v  k.ú. Karlovy Vary – Dvory, v komplexu nazvaném v souladu s vydaným Územním rozhodnutím na výstavbu komerčně obchodního centra pod názvem „Karlovo centrum“. V jeho rámci zde již pátým rokem působí hypermarkety TESCO STORES, OBI, Elektroworld a čerpací stanice PHM. 

Projekční záměr:
V současné době je připravena další etapa dostavby tohoto komplexu, a to vybudováním dalšího komerčního objektu na pozemku o výměře cca 4 ha, vyznačený na snímku jako „Dům služeb“.

V rámci schváleného a vydaného ÚR byl „Dům služeb“ projektován s předpokladem vybudovat na 7 000 m2 zastavěné plochy objekt se čtyřmi nadzemními a čtyřmi podzemními podlažími s potřebnou kapacitou parkovacích míst.

Parametry „Domu služeb“

  • Celková plocha: 6 915 m2
  • Prodejní plocha: 7 500 m2
  • Obestavěný prostor nadzemní části: 82 000 m2
  • Obestavěný prostor podzemní části: 75 000 m2

Kromě výše uvedeného pozemku je dále možné koupit nebo pronajmout pozemek o výměře cca 2 000 m2.

Předmětné pozemky lze napojit v souladu se schváleným Územním rozhodnutím na veškeré inženýrské sítě.

Kupní nebo nájemní cena pozemků bude odvozena po vzájemné dohodě s majitelem pozemků.Máte – li zájem o další informace a prohlídku nemovitosti, kontaktujte naší společnost.

MAGNET REALIT s.r.o.
Mob: 725 632 529
E.mail: info@firmamagnet.cz


 

CzechEnglishRussian