Rodinný dům na prodej, pozemek 408 m2, Mariánská – Jáchymov

Naše realitní společnost Magnet Realit, Vám nabízí ke koupi dům v obci Mariánská u Jáchymova.

Nemovitost se nachází na pozemku o celkové velikosti 408m2, z toho zastavěná plocha činí 69m2. Jedná se o dvoupodlažní z části podsklepený dům, který prošel před pěti lety částečnou rekonstrukcí.

Obě podlaží byla zrcadlově zrekonstruována a každé z pater se skládá z koupelny (sprchovací kout), obývacího pokoje, menší kuchyně, ložnice a pokojů určených pro hosty. Na každém patře má ložnice prostorný  balkon. Ve 2.NP. se díky stavebním úpravám a zvýšením patra podařilo z podkroví vytvořit obytnou část domu.

V domě jsou po částečné renovaci rozvody elektřiny a vody. Vytápění objektu je řešeno kombinovaně, elektrickým kotlem a krbovými kamny, které jsou v každém patře. Dům má také nová plastová okna, vstupní dveře a schody do objektu. V suterénu domu jsou umístěny 2 nové elektrické bojlery a elektrický kotel.

Parkovací plochu pro 2-4 osobní auta.

Dům se prodává včetně veškerého vybavení a je vhodný i ke komerčním účelům jako penzion.

V celém okolí je nádherná příroda, která a je hojně vyhledávaná za účelem rekreace, a to jak letní i zimní. V těsné blízkosti se nachází lyžařské vleky – Nové Město, Plešivec, Boží Dar – Klínovec.


Cena: 3.500.000,- Kč za nemovitost

Typ domu: Patrový

Dispozice: 5 a více pokojů

Stav objektu: Dobrý

Energetická náročnost budovy: G – mimořádně nehospodárná

Sklep: ANO

Voda: Místní zdroj

Odpad: Septik

Elektřina: 230V

Topení: Ústřední tuhá paliva – Ústřední elektrické

Telekomunikace: Internet, satelitMáte – li zájem o další informace a prohlídku nemovitosti, kontaktujte naší společnost.

MAGNET REALIT s.r.o.
Mob: 725 632 529
E.mail: info@firmamagnet.cz


 

CzechEnglishRussian