Prodej hotelu v Dominikánské republice

Naše obchodní společnost Magnet realit Vám nabízí k prodeji hotel s 9 apartmány v Dominikánské republice.

Nemovitost je situována v klidné části vesnice Jardin Deportivo, 35 minut od mezinárodního letiště Puerto Plata a 10 minut jízdy autem či na motorce od ráje turistů a milovníku vodních sportů – města Cabarete, ve kterém se také nachází veškerá občanská vybavenost – supermarket, lékárna, školy, restaurace a bary. Dlouhá písčitá pláž je vzdálená asi 10 minut pěšky od hotelu.

Popis nemovitosti

Hotel Mañanero nabízí k ubytování celkem 9 apartmánů/studií. Hotel se skládá z hlavní třípatrové budovy, dvou venkovních komerčních prostorů s prosklenou stěnou s výhledem do ulice a malou koupelnou, která je součástí prostoru, venkovní toalety a samostatného krytého baru s venkovním posezením. Bar je již v provozu.

V přízemí hlavní budovy se nachází čtyři skromně avšak komfortně vybavená samostatná studia a dva větší apartmány. Všechny pokoje mají vlastní kuchyni a samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

V prvním patře budovy se nachází větší apartmán a jeden samostatný pokoj s koupelnou, bez kuchyně. V apartmánu jsou dva samostatné pokoje, dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou a vlastní kuchyní s jídelním prostorem. Oba tyto apartmány mají vlastní balkón.

V horním patře, na které je přístup po vnitřním schodišti, je situován apartmán se společenskou místností, třemi pokoji, dva z nich mají samostatnou venkovní terasu. Každý z pokojů má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Uprostřed pokojů se nachází kuchyně s jídelním prostorem. Všechny pokoje jsou vybaveny stropními ventilátory.

K pozemku náleží zahrada nacházející se za budovou hotelu.

Parkování pro 6 vozidel – místo k parkování je nutno rezervovat předem.

Objekt je napojeny na přípojku vody, elektřiny a kanalizaci. Topení vzhledem k místnímu podnebí není potřeba.

  • Zastavěná plocha: 940 m2
  • Plocha pozemku: 974,8 m2
  • Vybavení: Plně vybaveno. Dále k dispozici dům pro hosty, výhled na moře, klimatizace, TV, internet
  • Technický stav: Nemovitost je v dobrém stavu. Případná rekonstrukce dle požadavků klienta
  • Břemena a omezení vlastnických práv: Bez omezení
  • Lokalita: Nemovitost, se nachází ve vesnici Jardin Deportivo, jež je součástí města Cabarete v Dominikánské Republice.
  • Celková prodejní cena nemovitosti: 800.000 USD

Postup při nákupu nemovitostí v Dominikánské republice – číst zde…Máte – li zájem o další informace a prohlídku nemovitosti, kontaktujte naší společnost.

MAGNET REALIT s.r.o.
Mob: 725 632 529
E.mail: info@firmamagnet.cz


 

CzechEnglishRussian