Prodej luxusní vily v Dominikánské republice

Naše obchodní společnost Magnet realit Vám nabízí k prodeji luxusní Vilu Morávia v Dominikánské republice.

Dům se nachází 15 minut od mezinárodního letiště Puerto Plata a 5 minut od surfařského a kiteboardového ráje Cabarete. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost: Velký supermarket, školy, restaurace a bary. Vše je vzdáleno 5 minut cesty od vily ve městě Cabarete. Jedná se tedy o velmi dobře umístěnou vilu s vlastním soukromím, ale zároveň s dosahem na vše, co člověk potřebuje k pohodlnému životu v tomto karibském ráji.

Popis nemovitosti

Plně zrekonstruovaná vila má veškeré zabezpečení – 8 kamer okolo celého objektu. V objektu se nachází také strážný domek, který je možno využít jako dílnu či dům pro nářadí. Hlavní objekt je 319 m2 velká vila se třemi ložnicemi, společnou kuchyní, prostornou jídelnou a obývacím pokojem v jednom. Nachází se zde také spíž včetně místnosti na pračku a sušičku.

Vila má tři vstupy, jeden hlavní, kterým člověk vchází na prostornou terasu, jež se nachází okolo celého popředí vily, zadní, kde je také umístěna terasa, a přístřešek na grilování. Třetí vstup je umístěn u místnosti pro pračku a sušičku a je používán především zahradníkem či uklízečkou. Najdete zde také velký soukromý bazén s Jacuzzi. U bazénu je přístřešek pro hudbu a případný bar (10 m2). Kromě hlavní budovy je zde také druhá budova, která je nepřímo propojená s hlavní budovou. Jedná se o dům o dvou ložnicích, v každé z nich manželská postel a společné sociální zařízení. Tato budova slouží především jako dům pro hosty.

Na parkování je u vily dostatek prostoru a je zde také přístřešek pro auta i motorky. V celém objektu je upravena zeleň dle místních zvyků a je zde také zahrádka pro případné zahrádkáře. Dům je napojen na přípojku vody, elektřiny a kanalizaci. Elektřina je z velké části soběstačná, především díky solárním panelům umístěným za hlavní budovou. Topení není vzhledem k místnímu podnebí potřeba. Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler.

  • Zastavěná plocha: 566 m2
  • Pozemek: 3451 m2
  • Vybavení vily: Plně vybaveno nábytkem. Dále k dispozici dům pro hosty, bazén, jacuzzi, garáž, klimatizace, TV, internet
  • Technický stav: Po kompletní rekonstrukci
  • Břemena a omezení vlastnických práv: Bez omezení
  • Lokalita: Nemovitost se nachází na okraji vesnice Jardin Deportivo, jež je součástí města Cabarete v Dominikánské republice
  • Celková prodejní cena nemovitosti: 1.200.000 USD

Postup při nákupu nemovitostí v Dominikánské republice – číst zde…Máte – li zájem o další informace a prohlídku nemovitosti, kontaktujte naší společnost.

MAGNET REALIT s.r.o.
Mob: 725 632 529
E.mail: info@firmamagnet.cz


 

CzechEnglishRussian