NÁKUP A PRODEJ FIREM

Prodej firem

Zvažujete prodej firmy nebo hledáte strategického / investičního partnera, který vám zajistí další rozvoj firmy? Neváhejte a obraťte se na nás.

Naše společnost se především zaměřuje na prodej firem střední a menší velikosti, které mají roční tržby od pár až po stovky milionů korun. Prodejem velmi malých nebo neaktivních společností se z důvodu minimální poptávky investorů nezabýváme.

Řešíme převážně prodej ziskových firem, jejichž majitelé odchází na zasloužený odpočinek nebo se chtějí zaměřit na zcela jiné aktivity.

Transakce (prodej firem) mají různé podoby, a to například prodej obchodního podílu nebo akcií společnosti, prodej podniku, jeho části nebo souboru majetku, vytvoření společného podniku (joint venture: forma spolupráce dvou či více podniků nebo organizací).

Oslovíme případné investory za vás. Nabídneme váš požadavek prodeje firmy investorům a to nejenom těm tuzemským, ale i zahraničním.

Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zahájíme intenzivní činnost, v navazování kontaktů s investory, kteří by mohli mít zájem o nákup vaší společnosti. Navíc váš požadavek na prodej firmy zařadíme do naší databáze, která soustředí všechny nabídky a poptávky.

 

Nákup – akvizice firmy

Zvažujete nebo jste se již rozhodli koupit firmu? Obraťte se na nás formou zájmového dopisu (LOI) a my vám nabídneme společnost z našeho portfólia nebo vyhledáme firmu, dle vašich požadavků.

Oslovíme vaší poptávkou naše klienty, kterým zajišťujeme prodej jejich firem.

Pokud nemáte konkrétní představu o profilu společnosti, kterou by jste rádi koupili, doporučujeme vám osobní schůzku pro individuální konzultaci.

Dále vás zařadíme do naší databáze investorů a oslovíme naše obchodní partnery, aby nám pomohli pro vás najít tu nejvhodnější akvizici.

 

CzechEnglishRussian